Misschien herken je deze situatie. Uren heb je achter de computer gezeten. Maar na afloop weet je niet precies wat je gedaan hebt. Als je terugkijkt in je webgeschiedenis vallen een paar domeinen op: gmail.com, facebook.com en twitter.com. Uren verloren aan voornamelijk geklets! Zonde. Zoals ik ook in Sex, Blogs & Rock-’n-roll schrijf, heb ik er inmiddels iets op gevonden. Batches. Ik ruim elke dag een half uur in voor het reageren op andere blogs. En een vast uur om te schrijven. Zo loopt er niks uit en krijg ik meer gedaan.
Nu heb ik daar iets aan toegevoegd. Ommwriter. Een speciaal schrijfprogramma voor de Mac. Hoewel ik absoluut niet met zen-achtige praktijken bezig ben, sla ik hier wel op aan. In een besneeuwd landschap met rustige tikgeluiden schrijf ik mijn stukjes. Het is fullscreen, pop-ups en andere meldingen houdt Ommwriter tegen. Hier is een demo:
Een aanrader, als je tenminste een Mac hebt. Hou deze discussie op Spotlight Effect in de gaten voor Windows-alternatieven.
-
http://flavors.me/tyno Martijn
-
http://bramwittendorp.nl Bram Wittendorp

